čet. mar 4th, 2021

BAZEN OTOKA – Ponuda za članove Sindikata

Na osnovu Ugovora koji je Sindikat zaključio sa J.P. Olimpijski bazen Sarajevo obezbijeđena je povoljnija ponuda za članove Sindikata koji se odluče da koriste usluge ovog objekta koji se nalazi u naselju Otoka.

Cijene pojedinačnih ulaznica za navede sadržaje (sve ulaznice podrazumijevaju neograničeno korištenje bazena, teretane i saune u radnom vremenu):

1. Mjesečna pojedinačna karta za korištenje bazena, saune, teretane i fitness sale………..50,00 KM
– Sindikalnu kartu može koristiti još jedan član uže porodice (supružnici i dijeca) isključivo pojedinačno.
– Obavezno prilikom kupovine karte navesti ime i druge osobe koja će koristiti kupljenu kartu.
– Kupovinom 10 mjesečnih karti jedna GRATIS.

2. Polugodišnja pojedinačna karta za korištenje bazena,sauna, teretane i fitnes sale…… 190,00KM
– Kupovinom 10 polugodišnjih karti jedna GRATIS.

3. Godišnja pojedinačna karta za korištenje bazena,sauna, teretane i fitnes sale………… 340,00 KM
– Kupovinom 10 godišnjih karti jedna GRATIS.

Za djecu članova Sindikata, ukoliko se formira grupa, Bazen Otoka organizira program škole plivanja dok se u pojedinačnim slučajevima mogu uključiti u već formiranje grupe.

Također, za grupe organizira i programske aktivnosti: aerobik, aqua aerobik (aerobik u vodi).