Dodijeljene zahvalnice za doprinos u radu Saveza sindikata policijskih organa u Bosni i Hercegovini

Dana 30.11.2017.godine tokom održavanja Međunarodne konferencije policijskih sindikata u organizaciji Sindikata SIPA-e, od strane predsjednika Saveza sindikata policijskih organa u Bosni i Hercegovini Krvavac Dragana i predsjednika Sindikata SIPA-e Ilić Danijela, za doprinos u radu i razvoju Sindikata te doprinos poboljšanju standarda policijskih službenika, uručene su zahvalnice dopredsjednicima Doma naroda Parlamentarne skupštine Bosne i Hercegovine gospodinu Čolak Bariši i gospodinu Softić Safetu te poslaniku u predstavničkom domu Parlamentarne skupštine Bećirović Damiru i savjetnici u Kabinetu Ministra sigurnosti BiH Hrkalo Mladenki.

Zbog zalaganja za bolje uslove za rad i bolji standard policijskih službenika te značajnog doprinosa u radu Sindikata i punog uvažavanja sindikalnih predstavnika, ministru sigurnosti BiH gospodinu M ektić Draganu je dodijeljeno počasno članstvo u Sindikatu SIPA-e.