sri. avg 10th, 2022

SINDIKAT SIPA – VICEPRVACI MALONOGOMETNOG PRVENSTVA BIH

Tokom proteklom vikenda u Sarajevu je odigrana završnica Mininogometnog prvenstva Bosne i Hercegovine u kojoj je učestvovala ekipa “Sindikat SIPA” na osnovu osvojenoj prvog mjesta u mininogometnoj ligi Kantona Sarajevo.

Naši momci su na osnovu rezultata iz kantonalnog takmičenja prvi susret igrali u četvrtfinalu i nakon dvije pobjede stigli do finala.

U finalnoj utakmici snage su odmjeriti sa ekipom “LITEN” i nakon odigrane utakmice rezultat je bio neriješen.

Bolji u izvođenju jedanesteraca bili su igrači protivničke ekipe.

Našim momcima pripalo je II. mjesto čime su stekli pravo učešća na evropskom malonogometnom Kupu šampiona koje je planirano da se odigra u septembru ove godine u Crnoj Gori.

Svim našim fudbalerima čestitke na dobroj igri sa željom da imaju što manje povreda i da ostvare što bolji rezultat u daljim takmičenjima.