ned. nov 28th, 2021

ASA BANKA NAGRADILA NAŠE ČLANOVE

U okviru obilježavanja 19. godišnjice Državne agencije za istrage i zaštitu Sindikat SIPA je u hotelu Holywood organizovao prigodno druženje za svoje članove i prijatelje u skladu sa epidemiološkim mjerama koje su trenutno na snazi.

Tokom druženja “ASA BANKA” je priredila nagradnu igru i putem kartica, koje su izvukli Aldijana Rakić, direktorica prodaje ASA BANKE, i Ifeta Dedić, sekretar UO Sindikata, našim članovima dodijelila tri prigodne nagrade i to:

– III. nagradu, novčanik,  koju je dobio Namik Hamza.

– II. nagradu, torba za laptop, koju je dobio Muhedin Hajdarpašić i

– I. nagradu, mobilni telefon “Samsung Galaxy A22” koju je dobila Mirjana Ćuković.

Sindikat se zahvaljuje “ASA BANCI”, domaćoj banci koja svojim aktivnostima podržava sve aktivnosti Sindikata, a za članove Sindikata nudi posebne uslove kreditiranja svim vrstama kredita (nenamjenski, zamjenski, stambeni i dr.).

Obzirom na svu podršku koju nam pružaju, SINDIKAT poziva članove da im daju priliku i ukoliko imaju potrebu za finansijskim sredstvima informišu se o uvjetima u najbližoj poslovnici ASA BANKE ili zatraže kontakt podatke od svojih sindikalnih povjerenika.