uto. okt 19th, 2021

FIS GOL 2021. – III. mjesto u malom fudbalu

I ove godine naši sindikalci su raspoređeni u dvije ekipe, veterani i seniori, uzeli učešće u tradicionalnom malonogometnom turniru FIS GOL 2021.

Nakon grupne faze takmičenja veterani su nastavili svoje takmičenje u nokaut fazi sve do polufinala gdje su poraženi.

Nakon poraza u polufinalnoj utakmici odigrali su utakmicu za III. mjesto u kojoj su pobijedili rezultatom 3:2.

Ovim rezultatom našim momcima je pripalo III. mjesto i zasluženi pehar.

Moramo istaći da se igralo po izuzetno velikoj temperaturi, ali su se naši fudbaleri izuzetno zalagali i dali sve od sebe.

Napominjemo da je ekipa veterana i na prošlogodišnjem turniru FIS GOL 2020 osvojila III. mjesto.

Ovom prilikom se u ime Sindikata zahvaljujemo svim igračima koji su u obje kategorije branili boje Sindikata i promovisali Agenciju svojom dobrom igrom.

Također,  zahvaljujemo se našem domaćem proizvođaču sportske opreme preduzeću No1 doo Travnik u čijoj sportskoj opremi su igrali naši momci.

Jos jednom hvala svima i do novog sportskog takmičenja!